DENTYSTA DĄBROWA GÓRNICZA

DENTYSTA DĄBROWA GÓRNICZA


„Serdecznie polecam Panią Doktor Krystynę Krakowiak-Wziątek.Cudowne i ciepłe podejście do pacjenta,świetnie wyposażon … y gabinet,ogromna wiedza i zaangażowanie sprawiają ,że wizyty są przyjemnością-a to rzadkość u stomatologa.Jestem pacjentką od dwudziestu lat(mam 45 lat),a moja mama od czterdziestu lat.Tak miłej, delikatnej,serdecznej,zawsze z ciepłym uśmiechem na ...

Poradnia DM dentalceramic to nowoczesny gabinet stomatologiczny z laboratorium protetycznym. Nad Państwa zdrowym uśmiechem czuwa grono specjalistów z dziedziny endodoncji, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Dentysta Dąbrowa Górnicza - dr n. med. Przemysław Rosak. Świadomość posiadania zdrowego i pięknego uśmiechu sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjni, silni psychicznie, pewni siebie i jesteśmy ciepło odbierani przez innych, a pierwsze, dobre wrażenie, tak istotne w relacjach międzyludzkich, jest wywoływane z naturalną łatwością.

Gabinet stomatologiczny Mayodent w Dąbrowie Górniczej. Stomatolog dr Aleksander Maj, Radosław Maj, Barbara Maj. Ortodoncja, implanty, endodoncja, protetyka, wybielanie, stomatologia dziecięca i więcej. Sprawdź nas!

Początkowo w Będzinie, w późniejszym czasie w Siemianowicach Śląskich i Dąbrowie Górniczej gabinet Vita-Dent z powodzeniem zaprasza swoich pacjentów na bezbolesne i skuteczne leczenie oraz wizyty kontrolne dorosłych i dzieci. O d listopada 2012 r jesteśmy o Państwa dyzpozycji w nowej placówce w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Maja 11.

Nowoczesne Centrum Zdrowia Jomadent oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne,ortodoncja, implanty, poradnie specjalistyczne, pracownia rentgenowska

Lekarze dentyści oraz higienistki Manufaktury Uśmiechu stanowią ekipę specjalistów, którzy z pasją zatroszczą się o Twój uśmiech w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zapraszamy więc do korzystania z usług naszych specjalistów. Dentysta w mieście Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec czeka na Państwa. Zapraszamy

Nasza firma powstała w 1997 roku z połączenia prywatnych praktyk lekarskich właścicielek: Elżbiety Fabian Capiga i Małgorzaty Fabian-Laskowskiej, które swoją pasją do stomatologii zaraziły nie tylko swoich synów, którzy są obecnie współwłaścicielami, ale również lekarzy i cały zespół pracowników zatrudnionych w Centrum Stomatologii Elmadent.

Umów wizytę u lek. dent. Weronika Nagły, stomatolog w Dąbrowa Górnicza - opinie, informacje kontaktowe, usługi i cennik.

Duodent NZOZ s.c. Marcin Branny, Artur Przyniczyński - Dąbrowa Górnicza - Stomatolodzy • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.pl