DENTYSTA KIELCE

DENTYSTA KIELCE


Polecani stomatolodzy w Kielcach Premium Plus lek. dent. Dominika Smurzyńska Zapisz Stomatolog, Specjalista medy … cyny estetycznej Więcej. 38 opinii „Bo moich perypetiach z uzębieniem i totalną rezygnacją....cud. Pani dr bardzo rzeczową, pełen ... „Super dentysta! Polecam każdemu się …

„Paweł STASZCZYK, to wybitnie utalentowany artystycznie lek.dentysta w Kielcach. Jego prace, to dzieło artystyczne. … Warto przejechać Ocean dla Jego 'milion dolarów rak' Wiele osób tak zrobiło, po obejrzeniu moich zębów. Tam, gdzie inny zagraniczny dentysta nie …

Nazywam się Katarzyna Janowska i jestem lekarzem stomatologii zajmującym się leczeniem zębów dzieci i dorosłych, zabiegami estetycznymi oraz protetyką.

Na dzień 28-12-2020 w Kielcach jest 81 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 15 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 142 dni.. W województwie świętokrzyskim są jeszcze 224 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Małgorzata Giedyk Gabinet Stomatologiczny ul. Hipoteczna 3 Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

EXPERTDENT powstał w 1989 roku jako mały jednostanowiskowy gabinet stomatologiczny. W chwili obecnej jest to duża wielozadaniowa klinika stomatologiczna, świadcząca usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Początkowo mieścił się na ulicy Połowniaka 11/1 w Kielcach, przez lata ciesząc się niesłabnącym zaufaniem. W 2017r, ze względu na rosnącą liczbę pacjentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i przenieść się do nowego, większego lokalu przy ulicy Okrzei 40E.

ARS MEDICA Centrum Stomatologii, Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii ul. Zagórska 20 lok. 15-16 Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kielce. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

O nas. Moto-Med to prężna firma z tradycjami, działająca na rynku kieleckim już od 1992 roku. Z małego zespołu gabinetów rozwinęła się ona do największej w Kielcach firmy oferującej kompleksowe usługi stomatologiczne, świadczone obecnie w dwóch przychodniach.