DENTYSTA OPOLE

DENTYSTA OPOLE


„Ogólne wrażenie po pierwszej wizycie konsultacyjnej dobre. Niepokój budzi cena za konsultację - 200zł. Wizytę umówił … em przez Internet gdzie jest mowa o 100zł. Odstrasza więc ustalanie jakichkolwiek cen za kompleksowe leczenie bo mogą się podwoić :).

Dentysta stomatolog Opole - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Opolu oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

Kompleksowe leczenie zębów oraz medycyna estetyczna w PraxiDent. Zabiegi ze znieczuleniem. Skutecznie leczenie zębów. Wybierz swojego dentystę w Opolu.

W związku z rozwojem działalności przenieśliśmy się do nowej lokalizacji w Opolu na ulicę Częstochowską 42, gdzie wybudowaliśmy nowoczesną klinikę stomatologiczną. Obecnie nasz zespół to czterech lekarzy stomatologów, których pracę wspomagają: higienistka stomatologiczna i trzy asystentki.

Dentyści LASERDENT przyjmują w gabinetach w Opolu oraz Suchym Borze (województwo opolskie). 25 lat doświadczenia w leczeniu zębów, najnowsze metody zabiegowe, własne laboratorium protetyczne oraz bezstresowa, miła atmosfera to znaki rozpoznawcze naszej praktyki lekarskiej docenianie od lat przez Pacjentów. Serdecznie zapraszamy!

Dentysta Opole. Kompleksowe leczenie zębów, cyfrowa diagnostyka, komputerowe znieczulenie, gaz rozweselający, narkoza. 15 lat doświadczenia. Wejdź.

Gabinet stomatologiczny Galeria Uśmiechu Opole jest nowoczesną placówką dentystyczną, w której dentysta Przemysław Rapa leczy profesjonalnie ból zęba oraz całego uzębienia. Implanty, stomatologia zachowawcza, protetyka.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Opole. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Gabinet dentystyczny w Opolu Adenta - kompleksowe zabiegi stomatologiczne i ortodontyczne dla dzieci i dorosłych - Opole i okolice ☎ 723 121 210 ☆ kontakt@adenta.pl

Profesjonalny dentysta: Chełm, Lubartów, Opole Lubelskie, Zwoleń. Ortodoncja, medycyna estetyczna, implanty, protetyka