DENTYSTA REDA

DENTYSTA REDA


Mickiewicza 3/ lok. 16 O, Reda • Mapa. Dentysta w Redzie lek. dent. Joanna Szyszka Zapisz Stomatolog. 2 opinie „Doktor bardzo miła i uśmiechnięta ,umie zadbać o zęby pacjenta i miłą atmosferę. NAPRAWDĘ BARDZO BARDZO POLECAM ! … Pozdrawiam Karol S. ...

Nowoczesny i profesjonalnie wyposażony gabinet stomatologiczny w Redzie. Stomatolog Reda, Dentysta Rumia. Zapraszamy pacjentów również z Rumii. M-dent - Witamy ! Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego gabinetu stomatologicznego w Redzie. Zapraszamy do zapozniania się w szczegółach z naszą ofertą.

Emilia Czaplewska Stomatolog Ortodonta, Reda (miasto). 1207 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym · 17 użytkowników tu było. Gabinet ortodontyczny w Redzie przy ulicy Mickiewicza 3/ lokal 17. Zapraszamy...

Sedacja wziewna. Jest to metoda leczenia strachu m.in. przed leczeniem stomatologicznym. Podczas zabiegu pacjent oddycha mieszaniną tlenu i podtlenku azotu, tzw. gazu rozweselającego.

Barbara Majewska Gabinet Stomatologiczny ul. Kazimierska 42 Reda (w Redzie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Dentysta Reda - przychodnia, lekarz. W miejscowości Reda świadczone są następujące usługi stomatologiczne: chirurgia stomatologiczna (Aleja Lipowa 66 tel. 501 154 669), a także podstawowe usługi stomatologiczne (Ul. Łąkowa 1 tel. 664 283 113,Ul. Łąkowa 1 tel. 587 780 158,Ul. Łąkowa 1/203 tel. 587 780 159).

Znieczulenie stomatologiczne zapewnia poczucie bezpieczeństwa dla Pacjenta i komfort pracy dla lekarza dentysty. Znieczulenie w naszym gabinecie jest bezpłatne. Przyjmę pacjentów z bólem i w nagłych przypadkach po kontakcie telefonicznym.

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Aktimed" (Jana Pawła II 4/8, Reda) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ Lubię to! 5,7 tys. Stomatolog

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Reda. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

dr n. med. Joanna Chrostowska Indywidualna Praktyka Lekarska Spokojna 26A/5 84-240 Reda 600 645 435