STOMATOLOG CHEŁM

STOMATOLOG CHEŁM


Polecani stomatolodzy w Chełmie lek. dent. Katarzyna Godzisz Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy Więcej. 11 opinii „Pani Dr. to Kasia Godzisz to właściwa osoba na tym stanowisku. Byłem sceptycznie nastawiony na to miejsce, bo niedaw … no otwarte,zaryzykowałem i nie żałuje. Żeby wszędzie tak traktowali pacjentów i ...

Na dzień 28-12-2020 w Chełmie są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 23 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 326 dni.. W województwie lubelskim jest jeszcze 635 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog Chełm - 59 lekarzy. Sortuj wg: lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska. Stomatolog. liczba opinii: 4. Gabinet ulica Narutowicza 2 A 22-100 Chełm Średnia ocen: 5,0/5. pani Sylwia jest bardzo w tym co robi ,czuć ze chce pomóc i zrobić to jak najlepiej,miałem raz robioną odbudowę paru zębów pod korony ale tak wyszło ze do tej ...

EKO-MED jest Przychodnią Opieki Stomatologicznej w Chełmie. Specjalizujemy się w diagnostyce, profilaktyce, stomatologi zachowawczej, dziecięcej i estetycznej. Ponadto oferujemy usługi w zakresie endodoncji, ortodoncji, periodontologi, protetyki oraz chirurgi stomatologicznej. Wykonujemy leczenie zachowawcze i chirurgiczne w znieczuleniu ogólnym.

Gabinety stomatologiczne - Chełm - najlepsza wyszukiwarka i katalog adresów gabinetów stomatologicznych (stomatologia, wybielanie, protetyka).

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Chełm. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentado to przychodnia powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych w obszarze stomatologii, obrazowania USG i chirurgii ogólnej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii naczyń. Skorzystaj z wielu lat naszego doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej przychodni!

Dentamed Przychodnia Stomatologiczna ul. Jedność 14 Chełm (w Chełmie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Maciej Sidorczak - bardzo dobry stomatolog z miasta Chełm. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Usługi stomatologiczne refundowane z NFZ świadczone są w Luxmed Chełm, Pl. Kupiecki 12. Zobacz jakie usługi możesz wykonać bezpłatnie w ramach NFZ Stomatolog z NFZ - Luxmed w Chełmie