STOMATOLOG DĄBROWA GÓRNICZA

STOMATOLOG DĄBROWA GÓRNICZA


Polecani stomatolodzy w Dąbrowie Górniczej lek. dent. Weronika Nagły Zapisz Stomatolog. 60 opinii „Szczerze polecam Panią Stonatolog, miła, sympatyczna, zaangażowana, bardzo skuteczna i dokładnie wyjaśniła które zeb … y potrzebują ...

Poradnia DM dentalceramic to nowoczesny gabinet stomatologiczny z laboratorium protetycznym. Nad Państwa zdrowym uśmiechem czuwa grono specjalistów z dziedziny endodoncji, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, stomatologii estetycznej oraz implantologii.

74 firmy: Stomatolodzy i protetycy Dąbrowa Górnicza (pow. Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie) Stomatologia i protetyka, zdrowe zęby i piękny uśmiech, lekarze dentyści i gabinety stomatologiczne, poradnie dentystyczne, kanałowe leczenie zębów, stomatologia dziecięca, dobieranie aparatów nazębnych, protetyka i implantologia.

Gabinet stomatologiczny Mayodent w Dąbrowie Górniczej. Stomatolog dr Aleksander Maj, Radosław Maj, Barbara Maj. Ortodoncja, implanty, endodoncja, protetyka, wybielanie, stomatologia dziecięca i …

Najlepszy stomatolog w Dąbrowie Górniczej – posiadają nowoczesny sprzęt. Bardzo miła obsługa od momentu rejestracji do momentu płatności.Ceny przystępne. Jakość bardzo wysoka. Stomatolodzy wykazują się pełnym profesjonalizmem. Polecam.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Dąbrowa Górnicza. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 13-01-2021 w Dąbrowie Górniczej jest 18 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 13 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 122 dni.. W województwie śląskim jest jeszcze 707 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Nasza firma powstała w 1997 roku z połączenia prywatnych praktyk lekarskich właścicielek: Elżbiety Fabian Capiga i Małgorzaty Fabian-Laskowskiej, które swoją pasją do stomatologii zaraziły nie tylko swoich synów, którzy są obecnie współwłaścicielami, ale również lekarzy i cały zespół pracowników zatrudnionych w Centrum Stomatologii Elmadent.

Nowoczesne Centrum Zdrowia Jomadent oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne,ortodoncja, implanty, poradnie specjalistyczne, pracownia rentgenowska

Komórki o specjalizacji Stomatologia w PROF-DENT, ul. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza