STOMATOLOG LUBLIN

STOMATOLOG LUBLIN


Polecani stomatolodzy w Lublinie lek. dent. Krzysztof Wojciechowicz Zapisz Stomatolog. 76 opinii „Dr Wojciechowicz jest wybitnym stomatologiem , bardzo zaangażowanym i cierpliwym . Jestem jego pacjentką od wielu l … at i nie zmieniam dentysty. Zawsze dokladny , wyjaśnia co i …

Szukasz profesjonalnego stomatologa w Lublinie? Dobrze trafiłeś! Nasze Centrum Stomatologii i Implantologii w Lublinie zaprasza po piękny i zdrowy uśmiech! W naszym zespole są doświadczeni dentyści, ortodonci, stomatolodzy.

Wznawiamy przyjęcia pacjentów Rejestracja wyłącznie telefoniczna pod numerami: Fabryczna 11/5 81 746 54 60; 537 018 309 Nowy Świat 38 81 444 50 00 Już otwarte! Czytaj więcej Multimed poradnia medyczna Profesjonalnie zadbamy o zdrowie zębów Twoich bliskich w przyjaznej atmosferze Dla całej rodziny Czytaj więcej multimed poradnia medyczna W naszych gabinetach oferujemy

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Lublin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Stomatolog Lublin Cennik - Kompleksowa stomatologia i protetyka. Uczciwe ceny. Kardio-stomatologia - stomatologia dla chorych na serce.

Na dzień 28-12-2020 w Lublinie jest 136 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Śródmieście (21), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Wieniawa (15), Rury (12), Bronowice (9), Kalinowszczyzna (9) i Czuby Północne (8).

Twój stomatolog w Lublinie poczuj się komfortowo dzięki wspaniałemu zespołowi. Cechuje nas niezwykle wysoki poziom usług oraz fachowe podejście do każdego pacjenta. Każdego dnia podnosimy nasze kwalifikacje, tak by móc sprostać każdemu zadaniu, przed którym postawi nas stomatologiczna potrzeba pacjenta.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewódżtwa Lubelskiego na lata 2007-2013 r.

Stomatolog Lublin. Pure Clinic Lublin oferuje między innymi usługi z zakresu stomatologii. Dzięki wykwalifikowanej kadrze będą Państwo mogli skorzystać zarówno z porad dotyczących profilaktyki oraz higieny jamy ustnej, jak i specjalistycznego leczenia w dziedzinach takich jak: stomatologia dziecięca, zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna oraz protetyka, implantologia.

Usługi stomatologiczne w Luxmed wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, posiadamy znakomicie przeszkolonych i doświadczonych lekarzy oraz najnowocześniejszy sprzęt.