STOMATOLOG MIELEC

STOMATOLOG MIELEC


„Wizyta u stomatologa nie jest już taka straszna :) Bardzo polecam Panią doktor Emilię, kilka wizyt dało mi do zrozum … ienia, że fachowość, dokładność, bardzo miłe podejście do klienta oraz wykorzystywanie nowych technologii w leczeniu stomatologicznym jest drogą do sukcesu. Gorąco polecam i dziękuję za dobrze wykonaną pracę.

PRO SMILE to gabinet stomatologiczna, implantologiczna oraz ortodontyczna działająca na terenie miasta Mielec, zajmujemy stomatologią oraz stomatologią dziecięcą. Przychodnia stomatologiczna posiada dział implantologii. Dodatkowo od niedawna utworzyliśmy dział medycyny estetycznej.

63 firmy: Stomatolog Mielec (woj. podkarpackie) zobacz listę firm w Panoramie Firm

Gabinet Stomatologiczny Mielec - Tomczyk - implantologia, protetyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza - innowacyjny sprzęt, doświadczony personel.

Na dzień 08-12-2020 w Mielcu jest 15 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 6 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 18 dni.. W województwie podkarpackim jest jeszcze 627 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog Mielec – Nasza oferta. Implanty. Implant zęba? Mielec i nasz gabinet to najlepszy wybór. Leczenie kanałowe pod mikroskopem. Leczenie kanałowe – Mielec ...

Lekarze stomatolodzy Mielec - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

Lekarz stomatolog Adam Ziarko. Gabinet stomatologiczny ul. Tańskiego 2/204 39-300 Mielec

Stomatolodzy i protetycy Prywatny Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom. Danuta Musialik-Barnaś Mielec, ul. Wolności, (woj. podkarpackie) - ☎17 788 12 71 ☉andan.com... - Panorama Firm

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Mielec. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.