STOMATOLOG NFZ POZNAŃ

STOMATOLOG NFZ POZNAŃ


Na dzień 28-12-2020 w Poznaniu jest 159 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Stare Miasto (13), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Jeżyce (12), Rataje (11), Grunwald Południe (9), Piątkowo (9) i Wilda (7).

Stomatolog 4 opinie „Polecam p.doktor Agatę, za niezwykłe podejście do pacjenta, wszystko objaśnia co i jak ,w pełni profesjonalna … obsługa pacjenta.Jest to lekarz z powołania, zarówno doradzi ,co nie każdy stomatolog potrafi :-) Ja jestem Mega zadowolony z profesjonalizmu, jak i obsługi pacjenta :-) Polecam !!!

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Poznań. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 26-12-2020 w Poznaniu jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Łazarz (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Chartowo (1), Stare Miasto (1) i Wilda (1).

Stomatolog na NFZ - Umów wizytę. 50 Placówek posiadających kontrakt na NFZ o specjalizacji Stomatolog w mieście Poznań-nowe miasto województwo Wielkopolskie. Sprawdź opinie i umów się do najlepszych lekarzy specjalistów. Nie stój w kolejkach.

Z kategorii Chirurg Stomatolog Komentarze: Brak Komentarzy Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do chirurgów stomatologów z kontraktami z NFZ.