STOMATOLOG SOSNOWIEC

STOMATOLOG SOSNOWIEC


Polecani stomatolodzy w Sosnowcu lek. dent. Andrzej Dudek Zapisz Stomatolog, Protetyk. 28 opinii Oferuje konsultacje online „Polecam ‼ Pan Doktor bardzo kompetentny, wie co robi, jestem bardzo zadowolona z efektu po zabiegu bonding. ” Adres 1 Online ...

Stomatolog, Sosnowiec 64 wyników. Teraz rezerwacje wizyt online i stacjonarnych są realizowane w serwisie . Lek. dent. Anna Jankiewicz Stomatolog. 6.0. Ten lekarz posiada wysoki poziom zaufania. Oznacza to, że należy do grupy specjalistów, którzy oferują wysoką jakość świadczonych usług oraz chętnie pomagają swoim pacjentom.

Dobry stomatolog jest na wagę złota. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. Poleciła mi ją koleżanka, a teraz leczymy się tam całą rodziną i sami polecamy ten gabinet swoim znajomym. To najlepszy stomatolog w Sosnowcu i nigdy nie naciąga na coś co nie jest potrzebne. Tam liczy się pacjent, a nie pieniądz, co widać po cenach ...

Na dzień 01-02-2021 w Sosnowcu są 72 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 27 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 742 dni.. W województwie śląskim są jeszcze 654 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Sosnowiec. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Gabinet stomatologiczny. Stomatolog - Marzanna Danecka - Zapraszam na Konsultacje. Dentysta Sosnowiec tel.(32)2665065