STOMATOLOG SZCZECIN

STOMATOLOG SZCZECIN


„Pani dr Joanna Serewa jest wspaniałym lekarzem, poświęca pacjentowi dużo czasu. To naprawdę unikalne, że lekarz w ta … k holistyczny i kompleksowy sposób podchodzi do pacjenta. Od wielu lat miałem bóle i stany zapalne stawu żuchwowego, zębów, mięśni twarzy oraz bóle głowy co było związane z zaciskaniem szczęki oraz niewłaściwym zgryzem.

Odkryj 1135 wyników dla zapytania: Stomatolodzy • zachodniopomorskie, Szczecin • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach ☎ Sprawdź dane kontaktowe • pkt.pl

Przekraczając pierwszy raz próg kliniki nie myślałam, że moje życie zmieni się o 180 stopni. Nie było strachu przed wizytą, bo wiedziałam, że trafiam w dobre ręce, był natomiast wstyd, bo stan moich zębów zupełnie pozbawił mnie możliwości uśmiechania się.

Dentysta stomatolog w Szczecinie – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Specjalizacja: stomatolog Adres: SZCZECIN, ŁUCZNICZA 76/A, +48 914224750 Miejsce: 220.02 NZSOZ ZANIEWICZ ELŻBIETA 004 PORADNIA PERIODONTOLOGII 1810_74

dentysta szczecin Centrum Stomatologiczne dr n. med. Bartosz Jadczyk . Centrum Stomatologiczne Bartosz Jadczyk to klinika założona przez wysokiej klasy specjalistę, którego pasją jest niesienie pomocy Pacjentom. Gabinet został stworzony, by zapewnić opiekę dentystyczną najwyższej jakości oraz maksymalnie komfortowe warunki leczenia.

STOMATOLOGIA. Zadbaj o higienę jamy ustnej z NZOZ Medicine. Atrakcyjne rabaty na zabiegi: Skaling i piaskowanie. W cenie polishing, fluoryzacja oraz instruktaż higieniczny.

Dobry stomatolog w swoim gabinecie przyjmuje pacjentów, którzy zmagają się z różnymi chorobami zębów, dziąseł, przyzębia czy jamy ustnej. Z usług stomatologa, mogą także korzystać osoby, które zmagają się ze wstydliwą dolegliwością jaką jest nieprzyjemny zapach z jamy ustnej.

Dr Stanisław Gajda to uznany dentysta w Szczecinie. Jego doświadczenie i dorobek niech będzie dla Was gwarancją, iż trafiacie w ręce najlepszego dentysty w Szczecinie. Pierwsza prywatna Klinika stomatologiczna Dr Gajda do dnia dzisiejszego funkcjonuje na najwyższym poziomie i posiada w swojej kartotece ponad 20000 pacjentów.

Dentysta Szczecin – Stomatologia Kamienica 25 – ul.Wielkopolska 25/10. Zabiegi. Zabiegy wykonywane w naszym gabinecie stomatologicznym. IMPLANTY. Implant jest najlepszym i najbardziej naturalnym zamiennikiem utraconego zęba. Implant składa się z tytanowej śruby osadzonej w kości oraz zainstalowanym na niej łączniku …