STOMATOLOG Z NARKOZĄ

STOMATOLOG Z NARKOZĄ


Narkozę z powodzeniem stosuje się u dzieci, a cała procedura wygląda podobnie, jak u dorosłych. Rozmowa kwalifikacyjna do zabiegu odbywa się z opiekunem. Warto mieć ze sobą dotychczasową historię medyczną dziecka, co ułatwi i przyspieszy proces.

Z myślą o osobach zmagających się z tzw. dentofobią oraz osób, u których standardowe – świadome leczenie jest niemożliwe do przeprowadzenia, Królewska Stomatologia proponuje alternatywne rozwiązanie. Jest to stomatologia w narkozie – usługa obejmująca profesjonalne leczenie i wyrywanie zębów pod narkozą u dzieci i dorosłych.

NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent. NZOZ Centrum Stomatologii Ada-Dent specjalizuje się w zabiegach stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym u dzieci i dorosłych (kompleksowe leczenie w narkozie) i został założony przez lek.med.lek. stomatologa dr Adama Sołtyszewskiego.W szczególnych przypadkach możliwe są zabiegi w znieczuleniu miejscowym z użyciem bezbolesnego znieczulenia ...

Nie tylko kwalifikuje on pacjenta do zabiegu, ale również wraz z pielęgniarką anestezjologiczną czuwa w trakcie trwania zabiegu, który wykonuje stomatolog. Dzięki narkozie podanej pacjentowi, lekarz stomatolog może przeprowadzić nawet bardziej skomplikowane zabiegi, a sam pacjent unika dyskomfortu oraz bólu.

O leczenie w narkozie pytają Pacjenci z różnych powodów. W przypadku sytuacji gdy mamy do czynienia z dentofobią, czyli panicznym lękiem przed zabiegami stomatologicznymi, często szukamy dla naszych Pacjentów alternatywnych i dodatkowych form znieczulenia, zamiast stosować bezpośrednio leczenie zębów pod narkozą.

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, iż nasza placówka z myślą o Pacjentach, którzy boją się stomatologa uzyskała zgodę Powiatowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego w Koszalinie na wykonywanie zabiegów w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozie.

Narkoza umożliwia leczenie WSZYSTKICH ZĘBÓW za jednym razem. W trakcie jednego znieczulenia ogólnego, mogącego trwać nawet kilka godzin, przeprowadzane jest leczenie zachowawcze ( zakładanie wypełnień ), endodontyczne ( leczenie kanałowe ) czy chirurgiczne ( usuwanie zębów pod narkozą, wszczepienie implantów ).

Dodane ponad rok temu, Re: DENTYSTA I CAŁODNIOWY ZABIEG POD NARKOZĄ. To cena z prywatnego gabinetu- w Szczecinie bardzo popularne jest leczenie zębów ( i wszystkie inne zabiegi okołozębowe) w Akademii Medycznej- tam pacjentem zajmują się studenci stomatologii- pod okiem profesorów ( studenci jakoś muszą się nauczyć;)- z tej racji zabiegi są bardzo tanie, a ludzie są …

Stomatologia w BM Quality Med to synonim kompleksowego, bezbolesnego i przyjaznego leczenia zębów. Nasi stomatolodzy korzystają z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych światowych technologii, dzięki którym możemy wykonać Państwu odbudowę zęba z pełnej porcelany w ciągu jednej wizyty!