STOMATOLOG ZAMOŚĆ

STOMATOLOG ZAMOŚĆ


„Trafiłam do pani doktor w celu zamknięcia przerwy między zębami. Zabieg wykonany został bardzo estetycznie, jestem z … achwycona efektem. Pani Małgorzata nalegała również na wizytę u ortodonty, szczegółowo wyjaśniła problemy, jakie mogą wynikać z wady zgryzu, z czego nie zdawałam sobie wcześniej sprawy.

Zobacz 155 dentystów w lokalizacji Zamość • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Na dzień 27-12-2020 w Zamości są 32 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 3 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 11 dni.. W województwie lubelskim jest jeszcze 625 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Liczba wierszy: 30

 · Zamość - cennik stomatologów - sprawdź lokalne ceny dentystów aktualizacja: …

UNODENT Przychodnia Stomatologiczna w Zamościu, dr n. med. Beata Januchowska-Badach, Maryla Grądkowska, dentysta

Gabinet stomatologiczny Jacka Bałabuszka Zamość oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Bogate doświadczenie poparte wiedzą oraz najwyższej jakości sprzęt gwarantuje Państwu leczenie na najwyższym poziomie. Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych w Zamościu.

Stomatolog Zamość - kuroczko.pl . Przychodnia stomatologiczna Dental Clinic w Zamościu to miejsce przyjazne pacjentowi. Wyróżniają nas usługi chirurga stomatologa i nowoczesna implantologia. U nas uzyskasz poradę dotyczącą estetycznej odbudowy uśmiechu. Zapraszamy do Dental Clinic! Dentysta Zamość - cennik

Dentyści stomatolodzy w Zamościu, współpracujący z portalem LekarzeBezKolejki.pl, są w stanie Państwa przyjąć na wizytę w ramach NFZ, jak i prywatnie. Wyszukaj wolny termin do dentysty stomatologa, wykorzystując naszą wyszukiwarkę! 25 to liczba dentystów stomatologów z wolnymi terminami, którzy przyjmują na NFZ.

Stomatolog Zamość - kuroczko.pl . Przychodnia stomatologiczna Dental Clinic w Zamościu to miejsce przyjazne pacjentowi. Wyróżniają nas usługi chirurga stomatologa i nowoczesna implantologia. U nas uzyskasz poradę dotyczącą estetycznej odbudowy uśmiechu.

ISP Stomatologiczna Alicja Zieja (Sikorskiego 10, Zamość) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ Lubię to! 5,7 tys. Stomatolog