STOMATOLOG ZIELONA GÓRA

STOMATOLOG ZIELONA GÓRA


Polecani stomatolodzy w Zielonej Górze lek. dent. Izabela Roszkowska-Oleszek Zapisz Stomatolog. 61 opinii „Pani Doktor Super bardzo skrupulatnie podeszła do sytuacji (bardzo się bałam) Będzie kontynuować leczenie u Pani Dok … tor .przyjazna i ...

Nasz zespół chirurg stomatolog Zielona Góra jest do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu umówienia wizyty. Oferujemy także implanty Zielona Góra ul.Piaskowa 1. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo pomoc zarówno w …

Na dzień 30-12-2020 w mieście Zielona Góra jest 28 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 17 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 60 dni.. W województwie lubuskim są jeszcze 162 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatologia Den Med w Zielonej Górze jest przychodnią specjalistyczną, która zatrudnia profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych stomatologów w Zielonej Górze. Od 2003 roku oferujemy naszym pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Zielona Góra. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Centrum Zielonej Góry, przy deptaku na ul. Sobieskiego 11, działa od 2010 roku. Oferujemy bogatą ofertę stomatologiczną z zakresu min. stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, estetycznej i dziecięcej, a mali pacjenci oraz dorośli czują się w naszym gabinecie bezpiecznie mając zaufanie do lekarzy.