USŁUGI STOMATOLOGICZNE W DOMU PACJENTA

USŁUGI STOMATOLOGICZNE W DOMU PACJENTA


Jesteśmy z Państwem już od wielu lat. Centrum Stomatologiczne Denta – Med to klinika, której zaufało tysiące Pacjentów. W 1991 roku powstała nasza pierwsza placówka przy ul. Augustiańskiej 13, w samym sercu Krakowskiego Kazimierza. Od samego początku wierzyliśmy, że indywidualne podejście do każdego Pacjenta to klucz do sukcesu.

W ramach świadczeń gwarantowanych lekarz dentysta zapewni ci bezpłatne badania diagnostyczne, leki i wyroby medyczne oraz środki pomocnicze. Jeśli zgłosisz się do dentysty z bólem, powinieneś otrzymać pomoc tego samego dnia. Świadczenia gwarantowane w zakresie leczenia stomatologicznego Pacjentom przysługuje:

07.02.2019

 · Gwarantowane świadczenia stomatologiczne, finansowane z NFZ nie zaspokoją wszystkich potrzeb i nie wystarczą, by należycie zadbać o stan zębów. Ale warto pamiętać o takich możliwościach i korzystać z nich zwłaszcza w sprawach niewymagających poważnej interwencji, takich jak czyszczenie kamienia lub przegląd, na które można się zapisać odpowiednio wcześnie i odczekać …

Coraz więcej dentystów udziela swoim pacjentom gwarancji na leczenie stomatologiczne (np. wypełnienia, protezy, licówki czy korony). Kiedy dentysta może odmówić przyjęcia reklamacji? Kiedy możemy reklamować źle wykonaną usługę w gabinecie dentystycznym?

Usługi stomatologiczne. Mam do zaoferowania usługi stomatologiczne poprzedzone bezpłatnym badaniem. Specjalizuję się przede wszystkim w leczeniu osób dorosłych, gwarantując indywidualne rozwiązanie problemu, z jakim przychodzą do mnie pacjenci. Moja oferta dotyczy: zabiegów profilaktycznych, leczenia zachowawczego, zabiegów ...

Ogólne usługi stomatologiczne 24h 2020 2018-02-23 02:45 Pogotowie stomatologiczne w Ostrzeszowie grudzień, 2020r. Nasz nowo otwarty gabinet zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym obejmującym stomatologię zachowawczą, endodoncję, protetykę, implantologię, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, stomatologię dziecięcą i stomatologię estetyczną.