Z DENTYSTA PO NIEMIECKU

Z DENTYSTA PO NIEMIECKU


Przykłady użycia - "dentysta" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Polish -- najlepszą szansą jest, żeby został dentystą .

dentysta po niemiecku: 1. der Zahnarzt Niemieckie słowo "dentysta" (der Zahnarzt) występuje w zestawach: direktNEU 2A wybrane z 11 i 13 j. niemiecki, PRACA, do kartkówki, słówka (str 90) Was macht man in diesem Job język niemiecki sprawdzian 1 Gesundheit in Deutschland

dentysta po niemiecku . Definicja . dentysta /dɛ̃nˈtɨsta/, [dɛnˈtɨsta] rzeczownik r. męski gramatyka . pl. lekarz zajmujący się leczeniem zębów; +1 definicje . Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki. Zahnarzt . rzeczownik r. męski gramatyka . de. Ein auf die Zahnheilkunde spezialisierter Arzt.

lekarz dentysta po niemiecku . lekarz dentysta. rzeczownik. pl. soba uprawniona do praktycznego stosowania wiedzy z zakresu stomatologii. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki. Zahnarzt . rzeczownik gramatyka . de. Berufsbezeichnung für einen Absolventen des Studiums der Zahnmedizin.

25.11.2019

 · Z braku miejsc na ortopedii postanowiono, chwilowo, umieścić ją na oddziale dla ludzi w śpiączce. Po godzinie większość pacjentów uciekła, nie mogąc dłużej znieść jej …

Jak się nazywa dentysta po niemiecku? Borman.. Jak się nazywa dentysta po niemiecku? 0. 21. Kopiuj link. Dodaj do ulubionych Dodaj do przyjaci ół. Dodano przez: Kostek. Komentarze. Zobacz również: Dodaj obrazek! | Kontakt | Regulamin. alltime: 0.2500 ...

Wizyta u dentysty – niemieckie słownictwo Wiedeń ... Pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku w ramach zajęć indywidualnych i Kawiarni Językowej. Kliknij na zdjęcie, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak mogę Ci pomóc. Najlepsze artykuły. 25 niemieckich kolęd.

16.02.2018

 · Stomatolog z niemieckim Tak , nasi lekarze stomatolodzy mówią po niemiecku (ze znajomością języka niemieckiego ). Podnosi to jakość usług świadczonych obcokrajowcom przez nasz gabinet dentystyczny Wrocław - CLINIDENT .

Śmieszne zagadki - Jak się nazywa dentysta po niemiecku? Borman.. Home Społecz. w Kinach Tapety Dowcipy Kartki Życzenia Opisy SMSy Sennik Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Puzzle Forum Czat. Online: 351 Dowcipy online: 38. Wszystkie kawały Moje …

Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa urzędnik w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.