CMWUM STOMATOLOGIA

CMWUM STOMATOLOGIA


CMWUM jest placówką świadcząca usługi medyczne przez 24 godziny na dobę, również z zakresu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Dlaczego my? Jako placówka uniwersytecka rozwijamy również działalność na polu badawczo-naukowym, a także szkoleniowym.

Stomatologia - Oddział CMWUM Emilii Plater. ul. E. Plater 21, 00-688 Warszawa. ... Diagnostyka, planowanie leczenia oraz zabiegi lecznicze w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz podstawowe zabiegi z zakresu periodontologii, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w tym zakresie.

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. ul. Jana Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa NIP: 526-25-08-021 REGON: 016415800 Znajdź nas na:

Zakres działalności medycznej. Stomatologia dziecięca, w tym profilaktyka chorób jamy ustnej, diagnostyka i leczenie chorób jamy ustnej u dzieci i młodzieży, w tym próchnicy i zmian niepróchnicowych o charakterze starć i erozji zębów, wad rozwojowych i uszkodzeń urazowych zębów, chorób miazgi i powikłań zapalnych w tkankach okołokorzeniowych, chorób dziąseł i błony ...

Zakres działalności dydaktycznej. Zakład Higieny Stomatologicznej jest miejscem specjalnie dedykowanym studentom Higieny Stomatologicznej. W Zakładzie prowadzone są zajęcia dydaktyczne z zakresu wymagań edukacyjnych dla zawodu higienistki stomatologicznej i higienisty stomatologicznego w oparciu o wymagane standardy i efekty kształcenia.

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii WUM to pięciokondygnacyjny gmach, który powstał w Warszawie w obszarze dzielnicy Ochota, zlokalizowany przy ulicy Żwirki i Wigury. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2017, a dobiegła końca wiosną 2019 roku.