DENTYSTA TYCHY

DENTYSTA TYCHY


Inni dentyści u których konsultowałam wcześniej, radzili nic z tym nie robić. Pan doktor to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie, a poza tym człowiek o wysokiej …

Strefa Zęba, Tychy Witamy na stronie Stomatologii Rodzinnej Stomatologia Rodzinna Strefa Zęba to miejsce, gdzie dbamy kompleksowo o naszych pacjentów oferując wysoką jakość zabiegów połączoną z najlepszym efektem estetycznym odpowiednim do oczekiwań i finansowych możliwości pacjentów.

43-100 Tychy Średnia ocen: 5,0/5 Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.

emka STOMATOLOGIA Szmyd-Łucek ul. Harcerska 51, 43-100 Tychy tel.: 32 217 72 82 NIP: 684 240 50 02

Iwona Ptak-Latocha Gabinet Stomatologiczny ul. Kubicy 27 Tychy (w Tychach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Przychodnia Stomatologiczna "Triodent" Barbara Latosi, Zaręby 5, 43-100 Tychy - sprawdź telefon i pozostałe informacje ... Tychy. Lekarz dentysta Barbara Latosi (Dentysta dziecięcy, Stomatolog) pon. 9.00-18.00 , wt. 9.00-18.0 ...

Dentyści nie wierzą z reguły w porzekadło "ząb za ząb". Dermatologia i medycyna estetyczna Piękno to wartość względnie bezwzględna, zapewne bezcenna. Piękno to namiastka każdego z Nas – wyjątkowości, niepowtarzalności i jednostkowości. Piękno należy pielęgnować – czasami z potrzeby akceptacji, atrakcyjności, poczucia ...

Nasza przychodnia – stworzona i prowadzona jest od 1991 roku przez lek. stom. Lucynę Szymczak, specjalistę II stopnia z zakresu ortodoncji.By zapewnić Państwu kompleksowe leczenie najwyższej jakości, oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej i dziecięcej, ortodoncji, protetyki, implantologii, nowoczesnej endodoncji, jak również laryngologii z audiologią.

zaufało nam już ponad 18 tysięcy Pacjentów; jesteśmy laureatami “Orłów Stomatologii”, posiadamy certyfikat jakości “Znany lekarz” w DentalCare specjalizujemy się w innowacyjnym, niewidocznym leczeniu ortodontycznym, implantologicznym oraz kompleksowej estetyce uśmiechu i twarzy anty-aging.

Najlepiej przystosowany do leczenia dzieci gabinet stomatologiczny w Tychach. Wylecz zęby swojego dziecka bez niepotrzebnego bólu i stresu!