DENTYSTA WAŁBRZYCH

DENTYSTA WAŁBRZYCH


„Pani doktor jest przemiła ,delikatna, sympatyczna. Syn naprawdę boi się dentysty a u Pani doktor otworzył buzię i w … ytrzymał byłam pod wrażeniem, bo byliśmy już u nie jednego dentysty. Pani doktor dokładnie tłumaczy dziecku co będzie robić dzięki czemu zyskuje zaufanie, syn bardzo miło wspomina wizytę u dentysty i już się pyta kiedy idziemy kolejny raz .

Dentysta stomatolog Wałbrzych - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Wałbrzychu oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria ...

Nasz dentysta zadba o Twój piękny uśmiech. Profesjonalny ortodonta skoryguje wszelkie wady zgryzu. Wałbrzych, Senatorska 28A, 58-316, Poland. ... Centrum Stomatologiczne Dentarama w Wałbrzychu – pilnie zatrudni lekarza stomatologa. tel. 601 566 233. Wybielanie zębów.

Jeśli szukasz dobrego i polecanego stomatolga w Wałbrzychu to dobrze trafiłeś. Ta lista przedstawia wybranych przez nasz portal dobrych dentystów z tego miasta. Teraz możesz wybrać spośród najlepszych wybranych i polecanych dentystów - wejdź na podstronę zapoznaj się z komentarzami oraz ocenami naszych użytkowników.

58-309 Wałbrzych Piaskowa Góra. tel: 74 846 60 10 tel: 537 214 537 email: stomplus@op.pl. MENU. O NAS; NASZ ZESPÓŁ ...

Dentysta Wałbrzych - przychodnia, lekarz. W miejscowości Wałbrzych świadczone są następujące usługi stomatologiczne: protetyka (Ul. Ratuszowa 6 tel. 748 434 481,Ul. Szmidta 15 tel. 748 424 156), chirurgia stomatologiczna (Ul. Szmidta 15 tel. 748 429 422), ortodoncja (Ul. Bolesława Chrobrego 10-12 tel. 748 422 414,Ul.

Od 1997 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, a od 2003 jest właścicielem Centrum Stomatologicznego w Wałbrzychu. Od 1996 roku kształciła się w ramach specjalizacji, uzyskując w 1998 roku pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, a …

Nasi dentyści to specjaliści, dla których praca jest prawdziwą pasją. Centrum stomatologiczne, zlokalizowane we Wałbrzychu (dzielnica Śródmieście ), przy ulicy Młynarskiej 24 i jest otwarte w od poniedziałku do piątku, a także w niektóre soboty. więcej o nas

Mclinic Magdalena Prugar ul. Młynarska 24 Wałbrzych (w Wałbrzychu) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Od 20 lat dbamy o uśmiechy naszych Pacjentów, a od 5 lat w nowych gabinetach stomatologicznych na Mieszka 101 w Wałbrzychu.. Oferujemy kompleksowe leczenie dla całej rodziny - od profilaktyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej (piaskowanie, licówki, wybielanie, wymiana amalgamatów), przez leczenie protetyczne (korony, mosty, protezy) i leczenie endodontyczne.