STOMATOLOG CHRZANÓW

STOMATOLOG CHRZANÓW


Szukasz najlepszego dla siebie stomatologa w Chrzanowie? Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę!

TWÓJ ZAUFANY STOMATOLOG. Gabinet dentystyczny zlokalizowany jest w centrum Chrzanowa w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych.Oferuje szeroki zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny między innymi leczenie próchnicy zębów, profilaktykę i protetykę stomatologiczną.Lekarz stomatolog Alicja Foksa-Dęsoł gwarantuje atrakcyjne ceny zabiegów i przyjazną atmosferę.

Marta Bojar – Stomatolog Chrzanów Tel: Tel. 505-079-933 Twój Stomatolog w Chrzanowie ...

Dentysta stomatolog Chrzanów - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Chrzanowie oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

Lekarze stomatolodzy Chrzanów - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

Na dzień 25-12-2020 w Chrzanowie jest 7 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 8 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 20 dni.. W województwie małopolskim jest jeszcze 571 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

lekarz dentysta, stomatolog, specjalista ortodoncji, właściciel. Jestem Absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od czasu studiów moją pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdałam uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim, jednocześnie jeden z najlepszych w kraju.

Profesjonalna klinika dentystyczna Endopoint w Chrzanowie. Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.

ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO W CHRZANOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Specjalizacja: stomatolog. Adres: CHRZANÓW, BRONIEWSKIEGO 16 C, +48 (32)6230624 +48 (32)6230638. Miejsce: PORADNIA STOMATOLOGICZNA.