USŁUGI STOMATOLOGICZNE PLOCK

USŁUGI STOMATOLOGICZNE PLOCK


Głównym przedmiotem mojej działalności są usługi stomatologiczne . W mojej ofercie można znaleźć usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Specjalizuję się także w chirurgii stomatologicznej. Mogę zaproponować zabiegi profilaktyczne, które …

Specjalność Prywatny Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Maria Tyszka to tanie usługi stomatologiczne na terenie miejscowości Płock oraz przyległych miast. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi stomatologiczne zwolnione z podatku VAT. Wybielanie zęba martwego: 128.05 zł: 157.50 zł: Usługa wybielania martwego zęba. Usługi wybielania objęte 23 procentową stawką podatku VAT. Wybielanie zębów metodą nakładkową (dwa łuki) 554.88 zł: 682.50 zł: Usługa …

Więcej o usługach w Centrum Stomatologiczne Demed Płock. Placówka Demed w Płocku dysponuje aparaturą diagnostyczną najwyższej jakości. Wykonujemy m.in. zdjęcia rentgenowskie cyfrowym aparatem RTG, który jest całkowicie bezpieczny. Dawka promieniowania, na jaką jest narażony pacjent, jest ograniczona do minimum.

Centrum Stomatologiczne Demed. Przychodnia stomatologiczna, która zapewnia Pacjentom opiekę dentystyczną. Wykonuje zabiegi typu implanty, ortodoncja, protetyka, stomatologia. Przystępne ceny przy wysokiej jakości zabiegów. Implanty zębów wszczepia chirurg stomatologiczny. Wady zgryzu leczy ortodonta. Braki zębów uzupełnia protetyk.

Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt jak i wysokiej jakości materiały, które wykorzystuję w pracy. W trosce o dobrą jakość świadczonych usług staram się być na bieżąco z nowymi informacjami z zakresu stomatologii uczestnicząc w wielu szkoleniach.